Wycieczka seniorów do Kołobrzegu
W piątek 3 sierpnia 2018 r. grupa (więcej…)
Wycieczka seniorów do Jaracza
W ubiegły czwartek 26 lipca 2018 r. członkowie Klubu "Senior+" (więcej…)
Relaksacja dla seniorów
W środę 25 lipca 2018 r. odbyły się kolejne zajęcia z Panią psycholog Anną Napiórkowską-Jęczmionką. (więcej…)
Biesiada przy akordeonie i…
W czwartek 12 lipca 2018r. członkowie Klubu (więcej…)
Uwaga! Ostatnie dni konkursu
Konkurs „Miejsce Przyjazne Seniorom w Gminie Oborniki” (więcej…)
Plan zajęć w KS+
PLAN MIESIĘCZNY LIPIEC 2018 (więcej…)
- class='wp-pagenavi' role='navigation'>
- Strona 36 z 44
- « Pierwsza
- «
- ...
- 10
- 20
- 30
- ...
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- ...
- »
- Ostatnia »

