Spotkania, integracja i dobra zabawa w Klubie Senior+
W dniach 11–12.05 w Klubie Senior+ odbyły się kolejne ciekawe i wartościowe zajęcia dla klubowiczów.
W poniedziałek (11.05) miały miejsce cykliczne spotkania z radcą prawnym Moniką Kalupą, podczas których poruszane były ważne dla seniorów tematy prawne. Pani mecenas chętnie odpowiadała na zadawane pytania oraz służyła pomocą i wsparciem w różnych sprawach. Klubowicze bardzo chętnie uczestniczą w tych spotkaniach, doceniając ich wartość oraz możliwość uzyskania fachowej porady.
Wtorek (12.05) upłynął natomiast pod znakiem integracji i wspólnej zabawy. Seniorzy spędzili czas przy ulubionych grach planszowych i karcianych. W naszym klubie niezmiennie króluje „Remik”, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczestników. Panie chętnie zagrały również w „Triominos”.
Wspólne gry to nie tylko świetna forma rozrywki, ale także doskonały trening pamięci, koncentracji oraz okazja do spędzenia czasu w miłej i radosnej atmosferze.
Autor: Monika Olech-Gałązka

