Dzień: 03.12.2023r. Imieniny: Franciszka, Franciszki, Hilarego, Kasjana,…

Aktualności

Zapraszamy na koncerty

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości będą zdecydowanie muzyczne.

KONCERT LECHA JANERKI 10.11.2023

Krótko przed wydaniem kolejnej płyty Lech Janerka wystąpi w Obornikach. Lech Janerka to polski ikona polskiego rocka alternatywnego, kompozytor, basista i autor tekstów. Indywidualista, czerpiący w równej mierze z muzyki nowofalowej, post-punka, reggae, postindustrialnej elektroniki, czy wręcz klasycznego popu, wymykający się prostym klasyfikacjom. Tworzy muzykę bardzo osobistą i wielowarstwową. Nie koncertuje zbyt często, warto więc skorzystać z okazji spotkania w świąteczny weekend w Obornikach!

Koncert odbędzie się 10 listopada o godzinie 19:00 w Obornickim Ośrodku Kultury

Bilety w cenie 60 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy) dostępne są w kasie OOK oraz na bilety24.pl

 

PIOSENKI SPOD SZCZĘŚLIWEJ GWIAZDY (10.11.2023)

Już w najbliższy piątek, 10 listopada, w Bibliotece Publicznej w Obornikach, odbędzie się koncert „Piosenki spod szczęśliwej gwiazdy” w wykonaniu Witolda Żuromskiego.

Koncert odbędzie się w Bibliotece Publicznej o godz. 18:00

 

RECITAL FORTEPIANOWY JANUSZA OLEJNICZAKA (12.11.2023)

Po wieloletniej przerwie Janusz Olejniczak wraca by opowiadać dźwiękiem i słowem historię światowej pianistyki. Koncert poprowadzi wieloletni przyjaciel artysty, dziennikarz radiowy i telewizyjny – Jerzy Kisielewski. Legendarny najmłodszy laureat VIII edycji Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 1970 roku. Aktualnie członek jury tegoż konkursu. Wirtuoz od ponad 50 lat podróżujący po świecie i promujący muzykę oraz kulturę polską. Pedagog. Aktor. Na program recitalu złożą się najbardziej cenione przez artystę kompozycje: Fryderyka Chopina, Franciszka Liszta, Clauda Debussy

Wydarzenie odbędzie się 12 listopada o godzinie 18:00 w Obornickim Ośrodku Kultury.

Bilety w cenie 50 zł dostępne są w kasie OOK, na Bilety24.pl