Dzień: 09.08.2020r. Imieniny: Ireny, Jana, Juliana, Klary,…

Aktualności

Zakończenie sezonu działkowego

W środę, 25 września 2019 r. członkowie Klubu „Senior+” zakończyli letni sezon działkowy, spotykając się po raz ostatni w tym roku u Pani Marii Klemke-Jakubowskiej. Pani Marysia ugościła wszystkich tym razem na drugiej działeczce, na której można było schronić się pod dachem przed niesprzyjającą już pogodą. Seniorzy zostali jak zwykle bardzo miło ugoszczeni przy wspólnym stole, na którym nie zabrakło kawy i herbaty oraz różnych słodkości, a później tradycyjnie i kiełbaski na ciepło. Gospodyni pochwaliła się zebranym wykonanymi przez siebie w ostatnim czasie dekoracjami. Zgodnie z tematem spotkania Pani Maria opowiedziała gościom o domkach dla owadów pożytecznych i pokazała z jakich materiałów można je wykonać samodzielnie.

W imieniu członków Klubu „Senior+” w Obornikach opiekun Klubu wręczyła Pani Marysi praktyczny prezent i złożyła serdeczne podziękowania za organizowane cyklicznie warsztaty w plenerze pt. „Mój ogród i jego prozdrowotne wykorzystanie”.

Wyrażając wdzięczność za gościnność i niezwykle ciepłe przyjęcie na ogródku działkowym oraz dzielenie się wiedzą i umiejętnościami plastycznymi, życzymy sukcesów w realizacji zamierzonych celów i dalszego rozwoju dorobku artystycznego.