Dzień: 03.12.2023r. Imieniny: Franciszka, Franciszki, Hilarego, Kasjana,…

Aktualności

Seniorzy świętowali jak co roku!

W środę 8.11.2023r. członkowie Klubu „Senior+” w Obornikach zebrali sięna corocznym spotkaniu patriotycznym, by wspólnie uczcić wypadające w tym tygodniu Narodowe Święto Niepodległości. Wszyscy uczestnicy spotkania pięknie prezentowali się w odświętnych strojach, a salę przepełniały biało-czerwone kolory.O oprawę muzyczną zadbał nasz niezastąpiony zespół muzyczny, który wraz z początkiem listopada przyjął nazwę „Senior+ Club – Band”. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego odśpiewania „Roty”.

W dalszej kolejności seniorzy aktywnie włączyli się w śpiewanie wielu znanych pieśni patriotycznych oraz kilku nowych. Podczas krótkiej przerwy na seniorów czekała słodka niespodzianka w postaci rogali świętomarcińskich. Jednym z punktów programu był krótki występ Pani Jadwigi, która specjalnie na tę okazję napisała wiersz o tematyce patriotycznej, by podzielić się nim z klubowymi koleżankami i kolegami. Natomiast zupełnie niespodziewanie odwiedziła nas policjantka Pani Barbara Stańko, która krótko przypomniała o działaniach oszustów i przekazała nam zaproszenie na Debatę na temat bezpieczeństwa seniorów, która odbędzie się w środę 22.11.2023r. o godz. 12:00 w Domu Kultury w Objezierzu.

Seniorzy składają ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania za wspólne uczczenie naszego święta narodowego. Szczególne podziękowania kierują w stronę swojego cudownego zespołu muzycznego za poprowadzenie całej uroczystości oraz wszystkim osobom, które chętnie włączyły się do pomocy przy organizacji tegorocznego spotkania patriotycznego.

Autor: Alina Nadstaga