Dzień: 06.03.2021r. Imieniny: Agnieszki, Elwiry, Felicyty, Jordana,…

Aktualności

Ruszają szczepienia seniorów przeciw COVID-19

Od najbliższego piątku, 15 stycznia rusza możliwość rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 dla seniorów powyżej 80. roku życia. od 22 stycznia zarejestrować będą mogli się również seniorzy 70+.

Jak to działa?

Gdy masz numer PESEL – automatycznie zostanie wystawione e-skierowanie, które będzie ważne 60 dni. Jeżeli nie masz numeru PESEL, lub nie mogłeś poddać się szczepieniu w okresie ważności pierwszego skierowania, kolejne wystawi Ci indywidualnie lekarz. 

Rejestracja:

  • 80+ – 15-21 stycznia
  • 70+ – od 22 stycznia

START SZCZEPIEŃ – 25 STYCZNIA

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na szczepienie wystarczy wybrać jedną z metod:

    • VITA S.C. IRENA WOYDA-PŁOSZCZYCA, MAGDALENA GALUBA-NOWAK, GRZEGORZ NOWAK, PIOTR PŁOSZCZYCA, tel. 61 29 60 536, 691 355 736

Podczas zapisu zostaniesz poproszony o dane osobowe, warto mieć zatem przy sobie, np. dowód osobisty. Nie jest Ci potrzebny numer e-skierowania. Po dokonaniu rezerwacji wizyty otrzymasz SMS z informacją o wybranym miejscu i terminie szczepienia. Od razu zostaniesz umówiony na dwie wizyty. O terminie drugiej wizyty także przypomni Ci SMS.

Zachęcamy do śledzenia stron www.oborniki.pl oraz www.seniorzyoborniki.pl, gdzie nowe informacje dotyczące szczepień będziemy publikować na bieżąco.