Dzień: 29.05.2020r. Imieniny: Aleksandra, Benity, Boguslawa, Bogusławy,…

Aktualności

Piknik w klubowym ogródku

W piątek, 26 lipca 2019 r. członkowie Klubu „Senior+” spotkali się z samego rana, by spędzić wspólnie czas na pikniku. Spotkanie odbyło się tym razem w klubowym ogródku, o który przez cały rok dbają szczególnie dwie Panie Elżbiety. W pracę wkładają one wiele serca, co można było zaobserwować podczas tego pięknego dnia, gdy pielęgnowane przez nie kwiaty były akurat w pełnym rozkwicie.

Seniorzy zebrali się wokół stołu, na którym pojawiły się słodkości w postaci ciastek oraz placka przyniesionego przez kilka osób. Pragnienie natomiast można było ugasić kawą, herbatą lub sokami owocowymi, albo słodkim i soczystym arbuzem. Biesiadników odwiedziła Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Obornikach – Pani Hanna Kniat-Szymańska razem z pracownik socjalną Justyną Głowicką. Poza wspólnym spędzeniem czasu z seniorami, opowiedziały o powstającym Dziennym Domu „Senior+” w Obornikach przy ul. Jagiellońskiej 1, który ma zacząć działać od 2 września 2019 r.

Tego dnia przypadały akurat imieniny Pani Ani oraz Pani Hani, więc wszyscy odśpiewali solenizantkom tradycyjne „Sto lat”. Czas pomiędzy rozmowami umilał śpiew przy dźwiękach akordeonu i skrzypiec, które tradycyjnie zapewnili: Pani Ela i Pan Marian.