Dzień: 29.05.2020r. Imieniny: Aleksandra, Benity, Boguslawa, Bogusławy,…

Aktualności

Piknik na Słonawach

W piątek, 12 lipca 2019 r. członkowie Klubu „Senior+” mieli okazję skorzystać z zaproszenia od Pani Jadzi i Pana Zenona, by spotkać się wspólnie w ich cudownym ogrodzie.

W pikniku miały początkowo uczestniczyć także dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola, jednak z przyczyn organizacyjnych nie mogły one w tym terminie dotrzeć na miejsce. Jednakże jeszcze nic straconego, ponieważ następna ku temu okazja będzie już w przyszłym miesiącu. Seniorzy mimo wszystko nie zrezygnowali ze spotkania i rowerami, samochodami lub komunikacją miejską dojechali do celu. Gospodarze przyjęli swoich gości bardzo życzliwie, oprowadzili chętnych po ogrodzie opowiadając przy tym wiele ciekawostek z ich życia. Pani Jadzia pochwaliła się także przed zebranymi swoimi wierszami, które zostały jakiś czas temu opublikowane w lokalnej gazecie.

Potem wspólnymi siłami nakryto do stołu i wszyscy razem zasiedli w drewnianej altance, delektując się piękną pogodą, miłym towarzystwem oraz pysznościami przygotowanymi przez Panią Jadzię i zaproszonych gości.