Dzień: 17.02.2025r. Imieniny: Aleksego, Donata, Donaty, Gizeli,…

Aktualności

Pierwsze w nowym roku zajęcia z tańca orientalnego dla członków Klubu „Senior+” w Obornikach

W piątek, 24 stycznia seniorki z klubu Senior+ po raz kolejny miały okazję poczuć magię tańca dzięki wspaniałej prowadzącej –  Katarzynie Komin.

Na styczniowych zajęciach pojawiła się stała grupa uczestniczek oraz kilka nowych pań. Każda z nich przebrana była w piękne, kolorowe stroje, a niektóre założyły nawet karnawałowe maski, które dodały całości wyjątkowego klimatu i wprowadziły wszystkich w atmosferę pełną radości, energii i elegancji.

Jak mówią organizatorki – Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i serdecznie zapraszamy inne osoby, które chcą dołączyć do naszej tanecznej grupy. Każdy moment spędzony na parkiecie to świetna okazja, by poprawić kondycję, poznać nowych ludzi i po prostu świetnie się bawić!
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach!