Dzień: 19.02.2020r. Imieniny: Arnolda, Bettiny, Będzisławy, Czcisława,…

Aktualności

Papieski Rajd Nordic Walking

Ruszają zapisy do pierwszego w tym roku rajdu nordic walking organizowanego przez Obornickie Centrum Sportu wspólnie ze Stowarzyszeniem NW Włóczykije. Zawody odbędą się 14 kwietnia o g. 10.00. Uczestnicy tradycyjnie wystartują na trasę z Obornickich Łazienek.

W tym roku organizatorzy wprowadzili w regulaminie zawodów kilka istotnych zmian. Zawody mają charakter rajdu i nie będzie prowadzona klasyfikacja wśród uczestników zawodów. Kolejna zmiana dotyczy trasy rajdu. Wszyscy uczestnicy będą mieli do pokonania jednakową trasę na dystansie ok. 8 km. Każdy z uczestników po ukończonym rajdzie otrzyma pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz „Papieską Kremówkę”. W dniu zawodów tak jak w poprzednich latach o g. 9.00 nastąpi złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II na Obornickim Rynku. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych a w szczególności delegacje klubów i stowarzyszeń.

Przed dokonaniem rejestracji organizatorzy proszą o dokładne zapoznanie się z regulaminem zawodów. Należy zwrócić uwagę na uwarunkowania regulaminowe dotyczące rejestracji osób nieletnich oraz na wysokość wpisowego, które uzależnione jest od terminu rejestracji.

W przypadku pytań telefon kontaktowy do organizatora 61 29 60 906.

Regulamin Papieski Rajd Nordic Walking

Zapisy