Dzień: 30.11.2020r. Imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstancji, Konstantego,…

Aktualności

Ogrom pozytywnych emocji, czyli wspominamy Dni Obornik 2019

Miesiące przygotowań i trwoga o pogodę, która tym razem nie zawiodła! Nie zawiedli też mieszkańcy, licznie uczestniczący w wydarzeniach. A tych było w ostatnich tygodniach naprawdę wiele. Tradycyjnie najwięcej atrakcji czekało na gości w finałowy weekend, który w tym roku był o jeden dzień dłuższy.

 

ROZGRZEWKA

Rozpoczęliśmy go w czwartkowy wieczór muzyczną rozgrzewką. Na scenie stanęli idole młodego pokolenia Ras Luta i Gooral.

 

KONCERTOWY PIĄTEK

Koncertowy Piątek to już mała plejada gwiazd. Wieczór rozpoczęły taneczne gwiazdki: Studio Wysiłku Artystycznego EFFORT, Grupy taneczne OOK – Bajaderki i Arabeski, Obornickie Gzuby, Podopieczne Szkoła Ruchu i Tańca oraz Cat Clan Dance&Fitness. A na dużej scenie prawdziwe gwiazdy: Eleanor Grey, Ania Dąbrowska i Sebastian Riedel oraz zespół Cree a na koniec GOATIE aka Koza.

 

WIANKI

Sobota to tradycyjne Wianki, tym razem w westernowej odsłonie. Zachwycił teatr ognia, niezwykłe akrobacje i emocjonujące pokazy na wodzie. Najbardziej wyczekiwanym punktem imprezy były jednak, jak zwykle,  fajerwerki.

 

NIEDZIELA ZE SMAKIEM

Weekend pełen imprez zakończyliśmy smakowitym akcentem, tym razem tematem przewodnim imprezy były smaki dzieciństwa. A jeśli tak, to gwiazdą musiał być nie kto inny, jak Mateusz Gessler. Nie zabrakło tez warsztatów i animacji dla dzieci oraz muzycznych smaków w wykonaniu Witka Żuromskiego i zespołu Czekam. W konkursie kulinarnym, zwyciężyła drużyna LGD Kraina Trzech Rzek, która ujęła jury zupą lubczykową i kurczakiem w sosie śmietanowo-paprykowym.

 

Do zobaczenia za rok!