Dzień: 18.07.2024r. Imieniny: Arnolda, Erwina, Frydy, Kamila,…

Aktualności

Ognisko integracyjne na Strzelnicy Myśliwskiej w Dąbrówce Leśnej

We wtorek 17.10.2023r. odbyło się doroczne ognisko integracyjne 

na terenie Strzelnicy Myśliwskiej w Dąbrówce Leśnej dla członków trzech obornickich placówek dla seniorów: Klubu „Senior+”, Klub Miły Dzień oraz Jagiellonka Dzienny Dom SeniorPlus.

 
Wśród uczestników tej jesiennej imprezy znaleźli się także zaproszeni goście – Zastępca Burmistrza Obornik Pan Piotr Woszczyk, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Obornikach Pani Hanna Kniat-Szymańska oraz Przewodniczący Obornickiej Rady Seniorów Pan Eugeniusz Kierstan.
 
Spotkanie rozpoczęło się od powitania i kilku słów przekazanych seniorom przez drogich gości, po czym rozpoczęła się wspólna biesiada. Czas uprzyjemniał wszystkim niezawodny zespół muzyczny w pełnym 6-osobowym składzie z Klubu „Senior+”. Dzięki rozdanym śpiewnikom każdy mógł aktywnie włączyć się do śpiewu, a nawet znaleźli się chętni do tańca.
 
W ten chłodny dzień ogrzewały seniorów ciepłe napoje serwowane z pysznym ciastem drożdżowym oraz gorącą grochówka. Później sił dodała również kiełbaska z grilla, chleb ze smalcem i ogórki kiszone.
Jak zawsze było miło i bardzo wesoło, a organizatorzy tej imprezy zadbali by było także niezwykle smacznie i nikt nie wrócił do domu głodny. 
Autor: Alina Nadstaga