Dzień: 09.08.2020r. Imieniny: Ireny, Jana, Juliana, Klary,…

Aktualności

Kolędowanie z chórem Pro Musica

W niedzielę 19 stycznia 2020 r. w gościnnych progach obornickiej Fary odbył się Koncert kolędowy, na który, jak co roku, zaprosił Chór Pro Musica im. Józefa Czypka wraz z Chórem Kameralnym Melodos z Poznania, Obornicką Orkiestrą Dętą, Zespołem muzycznym ARDENTE ze Szkoły podstawowej nr 2 w Obornikach i panią Ireną Najdek, która uszlachetniła występ fragmentami wypowiedzi Stefana Wyszyńskiego na temat podążania za Maryją.

Chór Kameralny Melodos z Poznania zaśpiewał kolędy cerkiewne albowiem specjalizuje się właśnie w takiej muzyce. Natomiast z Orkiestrą Dętą można było pośpiewać kolędy. Dzieci i młodzież z zespołu muzycznego pięknie wykonały piosenki świąteczne. 

Dziękujemy Księdzu Dziekanowi Józefowi Kamzolowi za dobre słowo, wszystkim artystom za stworzenie wyjątkowej atmosfery i publiczności, która nie szczędziła braw. Do zobaczenia za rok na kolejnym kolędowaniu. 

Informujemy, że 30 maja 2020 r. po raz trzeci odbędzie się koncert pt. „Maryjne spotkania muzyczne”, który odbędzie się Farze; godzina zostanie podana na plakatach. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

 

Pro Musica