Dzień: 05.08.2021r. Imieniny: Eligiusza, Emila, Karola, Karoliny,…

Aktualności

I Festiwal Smaków Foodtrucków

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków w Obornikach.

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach

Kiedy? 21-22.09.2019 r.

O której? sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Gdzie? Rynek, Oborniki

 

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Obornikach. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje dodatkowe będą czekały na terenie Rynku.  

Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia meksykańska, amerykańska czy azjatycka? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Po gastronomicznej uczcie nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka! Dodatkowa gratka dla pasjonatów złotego trunku – będzie na Was czekać stoisko z rzemieślniczymi piwami.

Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… Hiszpańskie churrosy czy może świeże owoce oblane pyszną belgijską czekoladą? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje…

Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrało dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu foodtruckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w konkursie jedzenia na czas. W sobotę festiwalowi goście będą mogli udać się w podróż w krainę czekolady, przejażdżkę kolejką górską lub wycieczkę po safari – wszystko to w mobilnym kinie 7D.

Moc atrakcji czeka również na najmłodszych gości. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach 21 i 22 września. W sobotę czekamy na Was od 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20.

Więcej na: facebooku

Partnerzy:

Gmina Oborniki

Browar Amber

 Partnerzy medialni:

Tydzień Obornicki

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka