Dzień: 17.01.2021r. Imieniny: Antoniego, Antoniny, Henryka, Henryki,…

Aktualności

Gmina Oborniki w telewizyjnym skrócie

Wraz z powakacyjnym wznowieniem telewizji Kameralna TV, realizowanej przez Obornicki Ośrodek Kultury pojawiły się zupełnie nowe magazyny informacyjne, przygotowane przez Urząd Miejski: „Obornicki MiX Informacyjny” oraz „Obornickie Wiadomości Sportowe”.

Nowy magazyn informacyjny w sieci pojawia się co tydzień. Projekt składa się z dwóch produkcji filmowych, jedna skupia się na tematach związanych z bieżącymi sprawami gminy, a drugi na wydarzeniach sportowych z udziałem oborniczan, obornickich klubów i stowarzyszeń – wyjaśnia Krzysztof Nowacki, koordynator projektu.

Program stanowi podsumowanie wydarzeń i jest skupiony wyłącznie na problematyce gminy Oborniki. W „Obornickim Mixie Informacyjnym” pojawiają się zatem informacje dotyczące inwestycji, wydarzeń oraz przedsięwzięć realizowanych na terenie gminy. Ponadto w audycji mieści się także blok, poświęcony działalności Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy. Prezentowanie są w nim nowości wydawnicze, jakie znajdziemy w miejskiej bibliotece oraz prawdziwe białe kruki skrywane w placówce.

Audycja emitowana jest w Kameralnej TV, ale znajdziecie ją również na kanale You Tube Gminy Oborniki oraz na profilu facebookowym.