Dzień: 10.07.2020r. Imieniny: Almy, Amelii, Armelii, Budziwoja,…

Aktualności

14 listopada – Ogólnopolski Dzień Seniora

W imieniu Członków Obornickiej Rady Seniorów, pragnę złożyć Państwu płynące z głębi serca życzenia, dobrego zdrowia oraz samych miłych chwil w całym dalszym życiu.

Niech Państwa dni i lata będą naznaczone troską i miłością najbliższych, którzy Was otaczają. Zasłużyliście na to swoim życiem, pracą i oddaniem rodzinie. Doceniamy i podkreślamy potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z której mogą czerpać młodsze pokolenia. To Seniorzy są źródłem życiowej mądrości, którą nabywa się z upływem lat.

Szanowni Państwo, życzę Wam długich lat życia, w dobrym zdrowiu, pełnych radosnego ciepła, Pogody ducha, abyście zachowali długo swoją aktywność, a w trudnych chwilach mogli liczyć na pomoc najbliższych, aby zrozumienie i rzeczywiste wsparcie, było adekwatne do Waszych potrzeb, rozwoju pasji, w celu osiągnięcia satysfakcji z podejmowanych działań.

Niech każdy dzień dostarcza Państwu, wiele radości i uśmiechu na twarzy, niech jesień będzie najlepszym czasem do spełniania marzeń i zamierzeń oraz właściwego wykorzystania życiowej wiedzy.

Z serdecznym pozdrowieniem i wyrazami szacunku

Eugeniusz Kierstan

Przewodniczący Obornickiej Rady Seniorów